Корзина
300 отзывов
Медтехника «Здоровая жизнь»
Кисневі концентратори та медичне обладнання

Кисневі концентратори та медичне обладнання

Кисневі концентратори та медичне обладнання

Компанія "OSD Україна" є лідером продаж товарів для інвалідів, обладнання для реабілітації, медичних меблів, тренажерів та масажерів. Серед них — інвалідні візки, медичні ліжка, матраци і подушки проти пролежнів, ходунки, пандуси, тренажери. Компанія "OSD Україна" також пропонує масажери німецької фірми "CASADA" — масажні крісла, накидки, масажери для рук, ніг та пристрої для всього тіла.

 - Сьогодні медицина може ставити на ноги людей, які, здається, вже ніколи не зможуть рухатися. Через це постійно зростає потреба в обладнанні, яке допомагає організму  відновитися, - розповідає Павло Васильович, комерційний директор інтернет-магазину «OSD-Україна».

Компанія «OSD Україна» є лідером продаж товарів для інвалідів, обладнання для реабілітації, медичних меблів, тренажерів та масажерів. Серед них — інвалідні візки, медичні ліжка, матраци і подушки проти пролежнів, ходунки, пандуси, тренажери.

- Такі товари купують як реабілітаційні центри, так і додому. Не кожен має змогу поїхати кудись в санаторій, а купити необхідне приладдя зовсім нескладно. До всієї продукції є інструкція російською та українською мовою, тому можна навчитися легко справлятися з медичним обладнанням в домашніх умовах.

Компанія «OSD Україна» також пропонує масажери німецької фірми «CASADA» — масажні крісла, накидки, масажери для рук, ніг та пристрої для всього тіла.

— Вони потрібні не лише людям з обмеженими можливостями, а й тим, хто працює на «сидячій» роботі. Через те мають проблеми із хребтом й купа інших хвороб. За допомогою приладів можна масажувати шию, спину, поперек, ноги. Масажери піднімають тонус, допомагають позбутися целюліту. Також забезпечують профілактику деяких захворювань: остеохондроз, попередити варикоз, защімлення нервових закінчень або лікування міжхребцевих гриж. Найбільш ходовими зараз є подушки Maxiwell 2 та Maxiwell 3, ними можна масажувати кілька зон.

Перспективним напрямом діяльності компанії є продаж кисневих концентратів. Апарати якi використовується для виділення молекул кисню з навколишнього атмосфери, їх концентрації та видачу у вигляді потоку чистого кисню.

— Ефект від одного кисневого концентрату прирівнюється до кількості кисню, що виділяють три дерева. Вони сприяють зниженню ваги, оздоровлюють організм, очищують кров від токсинів, лікують від стресу і навіть нормалізують мікрофлору кишечнику.

Вони помічні при різних захворюваннях бронхо-легеневої, серцево-судинної та респіраторної систем,  при хронічних недугах.

Компанія має гнучку систему знижок. 

Продукцію доставляють по всій Україні. З питань придбання звертатися за адресою: Донецька область, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 129-а.

Тел.:

+380 (50) 317-83-83

+380 (67) 569-60-13

+380 (62) 203-81-15

+380 (44) 209-58-85

+380 (48) 775-83-83

www.osd.prom.ua

 

Предыдущие статьи