Корзина
297 отзывов
Медтехника «Здоровая жизнь»

Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ

Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ, фото 1
Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ, фото 2Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ, фото 3Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ, фото 4Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ, фото 5

19 215 грн.

  • В наличии
  • Код: ZEP0136
Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ
В наличии
19 215 грн.
Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт ІІІ
Купить
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
  • График работы
  • Адрес и контакты

Апарат БІОПТРОН створює поляризоване світло, електромагнітні хвилі якого коливаються у паралельних площинах. У такому світлі повністю відсутні ультрафіолетові промені та є лише незначна частина інфрачервоних, завдяки тепловому ефекту яких воно досягає глибших шарів шкіри. Апарат БІОПТРОН-компакт III є безпечним та при застосуванні не спричиняє побічних ефектів.
Лікувальна дія колор- та світлотерапії виникає внаслідок прямого впливу поляризованих електромагнітних хвиль на клітини шкіри та слизових оболонок, кров, лімфу та плазму, що рухаються судинами, та на біологічно активні точки (зони).

БІОПТРОН-компакт-III-світло-колортерапія переважно грунтується на поєднанні 2-х методик – стимулювального впливу монохроматичним діапазоном електромагнітних хвиль на точки акупунктури (енергетичні центри) та на зоровий аналізатор. Застосовуються:

    Апарат БІОПТРОН-компакт III
    6 біоінформаційних кольорових фільтрів
    1 фільтр кольору індиго
    3 косметичних пролонгуючих препарати: балансувальник, світловод, кришталізатор

Світло-колортерапія з апаратом БІОПТРОН-компакт III є безконтактною, безпечною та ефективною. Застосовуються кольорові фільтри з стабільною довжиною хвилі та біоінформацією, а суміші ефірних олій подовжують біоефект.

ПЕРЕВАГИ КОЛОРТЕРАПІЇ

    Має широкий діапазон показів
    Сприяє остаточному видужанню
    Не потребує багато часу
    Рентабельна завдяки скороченню термінів лікування
    Не має негативних побічних ефектів
    Проста для використання
    Можна застосовувати в клініці і вдома

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ

    Оригінальна апаратура з комплектом фільтрів, які створюють діапазони монохроматичного світла з різними довжинами хвиль. Витримуються постійні фізичні характеристики для безпечної колортерапії. Це забезпечує ефективні клінічно доведені методи загоєння ран, лікування болю та ін.
    Апарат БІОПТРОН є мобільним, зручним в користуванні, легко монтується на штативі для кращого доступу світла.
    Виробляється і вдосконалюється Компанією БІОПТРОН АГ, Швейцарія.
    Технологія лікування апаратами БІОПТРОН підтверджена і використовується провідними медичними закладами на п'яти континентах.

Особливості світло-колортерапії з апаратом БІОПТРОН- компакт III

БІОПТРОН-компакт III - унікальний світлотерапевтичний апарат з можливістю колортерапії, розроблений в Швейцарії. Для цього використовуваються кольорові фільтри з біоінформацією, що сприяє активації точок акупунктури.
Оскільки вони вважаються рецепторами електромагнітних хвиль, то виникає реакція їх взаємодії з біополями нервової та інших систем організму. Серед безлічі механізмів реакцій на електромагнітний чинник важливим є резонанс окремих біоструктур в залежності від довжини хвилі. Це пояснює специфіку реакцій на окремий колір. Одночасно з цим, зоровий аналізатор переробляє кольорову інформацію, спрямовуючи її безпосередньо до кори головного мозку, де формуються відповідні образи. Якщо взяти до уваги те, що значна частина нервових і м‘язових процесів має електромагнітну основу, то стає зрозуміло, чому дія різних кольорів на око та шкіру веде до найрізноманітніших проявів.

Спеціальне поєднання електромагнітних сил та ароматів
Методика світло-колортерапії з апаратом БІОПТРОН-компакт III спеціально розроблена для впливу на точки акупунктури та удосконалена трьома якісними рослинними ефірними посилювалювачами, що підготовлять шкіру для транспорту електромагнітних хвиль та подовжать їх біологічний ефект.

    Світловод
    Балансувальник
    Кришталізатор

Вони є складовою частиною і необхідним доповненням для колортерапії з використанням біологічно активних зон.
Ці три препарати виготовлені з якісних настойок, екстрактів та ефірних масел з метою забезпечити ефективну взаємодію електромагнітного чинника і тканин організму. Завдяки цьому досягається оптимальний їх баланс і оптимізація фізіологічних процесів та ослаблення патологічних. Важливо, що активація біологічно активних зон, досягнена поляризованим світлом, зберігається під впливом активаторів довше, доки не знизиться їх концентрація.


Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Zepter
Страна производительГермания
Информация для заказа
  • Цена: 19 215 грн.