Корзина
303 отзыва
Медтехника «Здоровая жизнь»

Очищувач повітря Терапі Ейр

Очищувач повітря Терапі Ейр

3 500 грн.

  • В наличии
  • Код: ZEP0139
Очищувач повітря Терапі Ейр
В наличии
3 500 грн.
Очищувач повітря Терапі Ейр
Купить
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
  • График работы
  • Адрес и контакты

Терапі Ейр ефективно справляється із забрудненням повітря у приміщенні, дозволяючи вам дихати чистим повітрям. Повітря у вашому офісі та оселі стане здоровішим!
Пил, бактерії, віруси, дим від цигарок та інші забруднювачі зникнуть. Люди одразу ж відчувають різницю, щойно вони заходять у кімнату з Терапі Ейр®!
Співробітники, клієнти та ваша родина – особливо ті, хто страждає на алергію – нарешті відчують полегшення та зможуть вільно дихати.
 
Терапі Ейр® від Цептер зменшує вплив забруднюючих речовин, пилу, освіжувачей повітря, диму від цигарок, пилку, нагрівальних приладів, пестицидів, аерозольних спреїв, спор рослин, зволожувачів повітря, шерсті тварин та плісняві. Очищуйте повітря за допомогою Терапі Ейр®!

ТЕРАПІ ЕЙР®- природне вирішення проблеми забрудненого повітря
Як працює ТЕРАПІ ЕЙР®:

1 Мікрофільтр механічно вилучає забруднюючі часточки з повітря. Коли повітря проходить через мікрофільтр, забруднюючі часточки розміром до 0,4 µm (пилок, бактерії, пил, мікроби) повністю вилучаються. Таким чином, зменшується ризик виникнення алергії, астми чи інших респіраторних захворювань.

2 Модуль активації кисню (каталізатор) – виробляє озон, що знищує мікроорганізми та рештку органічних забруднень, що пройшли крізь 1-у ступінь. У цьому модулі завдяки плазмовим розрядам утворюються іони активного кисню (озону). Саме вони і руйнують бактерії та грибки.

3 Додаткове очищення (3-я ступінь) здійснюється активованим вугіллям, яке поглинає озон, залишки мікроорганізмів, мікродомішки та запахи. Воно запресовано в картриджі, що розташований на шляху повітря. Оскільки озон повністю видаляється із повітря, Терапі Ейр - це абсолютно безпечний та ефективний очищувач повітря, що використовує озон.

4 Ароматотерапія. Контейнер із гелем Свіссолоджікал, збагачує очищене повітря природними ароматичними мікрочасточками. Після 3-го ступеню очищення повітря за допомогою невеличкого вентилятора спрямовується в камеруз дезодоруючим гелем Свіссолоджікал. Перед остаточним виходом, повітря насичується натуральними ароматичними мікрочасточками гелю (ефірними оліями), які утворюють комплекси з забруднювачами кімнатного повітря. Поступово повітря очищується, і таким чином створюються умови для вдихання очищеного та знезараженого повітря одночасно з аромотерапією.

Розміри    Довжина 51,5 x висота 40,0 x ширина 14,0см
 Вага    6,5 кг
 Електроживлення       220 - 240 В, 550 Гц
 Номінальна потужність, макс.    100 Вт
 Робоча температура (від - до)    0°- 40° C
 Частота обертання головного вентилятора мaкс.    1400 об/хв
 Частота обертання гелевого вентилятора, мaкс.    1500 об/хв
 Об‘єм кімнати, макс.    120 м3
 Рівень захисту    IP 20
 Знак якості    VDE/CE

 Експлуатаційні характеристики: об‘ємна кількість очищеного
 повітря
 положення 1       прибл. 40 м3/год
 положення 2       прибл. 80 м3/год
 положення 3       прибл. 142 м3/год

 Рівень шуму дБ (A)
 положення 1       прибл. 27 – 31 дБ(A)
 положення 2       прибл. 37 – 41 дБ(A)
 положення 3       прибл. 50 – 54 дБ(A)

 Споживання енергії
 положення 1    35 Вт
 положення 2       60 Вт
 положення 3       100 Вт
 Мінімальний строк експлуатації мотору вентилятора           15.000 год

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ
Терапі Ейр® – дуже ефективний очищувач повітря. Він має 3 ступені очищування:
1 – механічна очистка трьохшаровим мікрофільтром
2 – хімічне руйнування мікробів озоном
3 – фізична сорбція активованим вугіллям
Озон – відомий компонент атмосфери, завдяки якому вона самоочищується.
Завдяки Терапі Ейр® та його унікальній "Технології Терапі Ейр® " (TAT®), ви можете дихати абсолютно чистим повітрям, таким, яким його створила сама природа.

Терапі Ейр® очищує повітря за допомогою 3-х послідовних етапів очисного процесу.
Слід зазначити, що при цьому вироблення озону є контрольованим.
Озон – сильний окисник, який знищує велику кількість вірусів, бактерій та токсинів. Він також окиснює фенольні смоли, а активоване вугілля поглинає метанол, пари бензину, пестициди, хімічні викиди та інші компоненти.

ЯК ДІЄ ОЗОН?
У вищих шарах атмосфери ультрафіолет, що є компонентом сонячного проміння, вступає у хімічну реакцію з двома атомами молекулярного кисню (02) які у результаті цієї реакції діляться на окремі атоми (01). Поєднані між собою атоми, створюють триатомну молекулу озону (03). Більшість молекул озону знову перетворюються на кисень, але деяка його кількість залишається. Природний чи вироблений озон є високоактивним. Він вбиває бактерії, грибки і віруси, а також окиснює забруднюючі речовини.

ЩО ТАКЕ ГІДРОКСИЛЬНІ РАДИКАЛИ?
Радикали гідроксилу виникають у атмосфері, коли атом кисню (01), що з’являється у ході розпаду озону, притягує атом водню (H) з водяної пари (H20) та формує радикал (0H). Цей радикал має непарний електрон на зовнішній електронній орбіті, який поєднується з іншими електронами, утворюючи хімічний зв’язок. Таким чином, він вступає у реакцію з багатьма токсичними сполуками (вуглеводнями, моноксидом вуглецю та ін).

Therapy Air® Технологія Терапі Ейр®
Перше мікроскопічне зображення процесу руйнування бактерії гідроксильним радикалом було зроблене у Дрезденському Університеті (екзотермічна реакція).

Модель механізму реакції
Частина озону вступає у взаємодію з водою, яка міститься практично на всіх поверхнях, наприклад, у повітряних фільтрах на основі активованого вугілля.
Це призводить до утворення високореактивних гідроксирадикалів (ОН) або ж гідропероксирадикалів (H02).
Під час наступного окиснення органічних сполук у багатоступеневих реакціях утворюються так звані органічні пероксирадикали (R02). Кожна з цих сполук знищує бактерії та віруси.

Процес TAT® забезпечує окиснювальне знищення та ліквідацію мікробів, залишків білків і пахучих хімічних речовин органічного походження.
Після реакції з озоном, фільтр (абсорбуючий картрідж) залишається гігієнічним та не має запаху.

Повітря ТЕРАПІ ЕЙР® перевершує найчистіше повітря!
Ароматотерапія Свіссолоджікал
Не є секретом те, що запахи впливають на наше самопочуття. Приємний аромат квітів чи свіжої випічки викликає позитивні емоції. Дивно лише те, що навіть коли ми не усвідомлюємо, що відчуваємо запахи ми все одно знаходимось під їх впливом! З п’яти відчуттів, чуття нюху безпосередньо пов’язане з лімбічною системою головного мозку. Вона відіграє важливу роль у мисленні та навчанні, а також у емоційному контролі та мотивації. Запахи безпосередньо пов’язані з нашими емоціями.

Свідомо чи підсвідомо, запахи впливають на наші почуття та проникають у наші душі. У галузі ароматотерапії проводиться багато досліджень, у яких компанія Цептер займає одну з провідних позицій. Найновіша розробка лабораторій компанії Цептер - ароматотерапія Свіссолождікал, створена спеціально для використання з Терапі Ейр. В залежності від обраного аромату, повітря не лише очищується, але й стає більш корисним.

 Фізіотерапія для тіла і ароматотерапія для душі!
    
Хепінес / Happiness (артикул PWC-503-060)
– аромат з бергамотом, ірисом, сандаловим деревом, кедром, кардамоном і відтінком мускусу - активує органи нюху та підбадьорює вас. Використовуйте цей аромат, якщо ви не у гуморі, створюйте приємну атмосферу. Отже, якщо вас щось бентежить, внесіть Щастя у ваше життя. Використовуйте цей аромат під час радісних подій, на весіллі, днях народження, родинних вечерях, у дитячих кімнатах та садочках, у школі, в зоомагазині, офісі чи ресторані. І, звичайно ж, у себе вдома.

Поєднання Терапі Ейр® з Ароматотерапією допоможе поліпшити фізичне самопочуття і емоційне благополуччя.
Особливість конструкції Терапі Ейр забеспечує легке використання будь-якого гелю лінії ароматотерапії Свиссолоджікал. Запакований у окремий контейнер, що легко встановлюється у апарат, аромат підкреслює індиві

Характеристики
Основные
Производитель  Zepter
Потребляемая мощность  100.0(Вт)
Страна производительГермания
Информация для заказа
  • Цена: 3 500 грн.