Корзина
299 отзывов
Медтехника «Здоровая жизнь»

Система очищення води Edel Wasser

Система очищення води Edel Wasser, фото 1
впередназад
Система очищення води Edel Wasser, фото 2Система очищення води Edel Wasser, фото 3Система очищення води Edel Wasser, фото 4Система очищення води Edel Wasser, фото 5Система очищення води Edel Wasser, фото 6

6 664 грн.

  • В наличии
  • Код: ZEP0143
Система очищення води Edel Wasser
В наличии
6 664 грн.
Система очищення води Edel Wasser
Купить
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
  • График работы
  • Адрес и контакты

ZEPTER EDEL WASSER
Система очищення води
PWC-670-BLACK
PWC-670-ORANGE
Zepter Edel Wasser

Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL є самим розумним рішенням, зручна для встановлення на будь-яких робочих поверхнях, з нею Ви будете заощаджувати гроші, тому що не треба бути купляти бутильовану воду і витрачати кошти на електроенергію, але перш за все, вона захистить Ваше здоров'я і навколишнє середовище.
Компактний, гарний і простий в експлуатації прилад відмінно виглядає на будь-якій кухні або в іншому місці, де б Ви хотіли помістити його - в офісі, майстерні, приймальні ... Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL – це інтелектуальна система нового покоління, створена виключно для того, щоб підвищити якість Вашого життя і захистити Ваше здоров'я.
Концепція системи Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL втілює в собі сучасні уявлення про здоровий спосіб життя, дизайн, екологію, економіку та інтелектуальний підхід і відповідає вимогам майбутнього.
Передбачаючи зростаючий попит на чисту питну воду разом з обмеженими можливостями її отримання, компанія ZEPTER INTERNATIONAL розширить можливості своїх клієнтів за допомогою системи очищення води Edel Wasser і подарує їм власне джерело чистоти - необмежену кількість абсолютно чистої, прозорої питної води для всіх потреб.
Ергономічний і елегантний дизайн виробу підтверджує стиль ZEPTER INTERNATIONAL, визнаного в усьому світі експерта в області здорового способу життя. Встановіть систему очищення води Edel Wasser від ZEPTER в своєму будинку і кожен день насолоджуйтеся невичерпним джерелом чистої джерельної води.

ЧИСТА, ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА ПРЯМО З ВАШОГО КРАНУ
ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я
Кращий спосіб зберегти Ваше здоров'я і здоров'я Вашої сім'ї – це можливість постійно користуватися чистою, прозорою водою прямо з Вашого крана. Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER забезпечить Вас найчистішою водою для всіх Ваших потреб. Випиваючи на день 2-3л води, очищеної системою Edel Wasser, Ви зможете поліпшити загальний стан організму, зміцнити імунну систему і зберегти Ваше здоров'я.

При видаленн із води шкідливих забруднюючих речовин, Ви уникнете тої небезпеки, що несуть в собі ці токсичні речовини і ті небажані наслідки, які вони можуть мати для Вашого здоров'я в короткостроковій і в довгостроковій перспективі.

Хімічні методи, що застосовуються для очищення води в системі централізованого водопостачання, можуть залишити шкідливі домішки, а також вплинути на смак Вашої питної води. Все це усувається комплексним процесом 5-ступеневої фільтрації води. Антибактеріальний фільтр, який представляє собою останню лінію оборони для здоров'я Вашої сім'ї, гарантує очищення Вашої води від шкідливих бактерій і вірусів, що призводять до хвороб.

Ваша краса стане помітною, якщо Ви будете пити більше води, зовнішній вигляд Вашої шкіри, волосся і нігтів покращаться, очі засяють новими блиском. Побалуйте Ваше обличчя, вмиваючись тільки очищеною водою. Ваше тіло з гідністю оцінить підвищене споживання води, а ті, хто займаються спортом і фітнесом, відразу побачать кращі результати. Давайте Вашим домашнім тваринам і рослинам воду, очищену Edel Wasser від ZEPTER, і вони теж будуть Вам вдячні! Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER видаляє з води всі шкідливі речовини, забезпечуючи Вас чистою, прозорою, джерельною водою, яку так приємно пити.

ЗМІНІТЬ ЯКІСТЬ ВАШОГО ЖИТТЯ
Заощаджуйте гроші, зберігайте своє здоров'я і бережіть навколишнє середовище з цим інтелектуальним і ефективним пристроєм, що суттєво поліпшує якість Вашого життя. Миття овочів і фруктів, приготування їжі з чистою водою поліпшить смак Ваших страв і забезпечить Вам більш здорове харчування. Накип піде в минуле і Ваш посуд, і кухонні прилади залишаться блискучими і служитимуть довше. Навіть в зволожувачах повітря чиста вода з Edel Wasser допоможе Вам дихати з більшою користю для здоров'я. Вода, очищена системою Edel Wasser від ZEPTER, задовольнить будь-яку Вашу потребу - налийте чисту воду в Вашу парову праску, щоб надалі уникати слідів накипу на Вашому одязі. Чай і кава набудуть новий чудовий смак з водою з Edel Wasser. Зберігайте воду для прохолодних літніх напоїв у холодильнику.
Гарний, компактний, сучасний дизайн дозволить системі мати вражаючий вигляд в будь-якому місці, де Ви вирішите встановити цей «фонтан здоров'я» у Вашій оселіі. Зробіть використання системи очищення води Edel Wasser від ZEPTER і концепцію вживання здорової, чистої води принципом Вашого життя.

5 СТУПЕНВ ФІЛЬТРАЦІЇ ЩОБ ГАРАНТУВАТИ ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ
ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА
МУЛЬТИФІЛЬТРАЦІЇ EDEL WASSER:

ЕТАП 1,2: ПОПЕРЕДНІЙ НЕО-ФІЛЬТР
Має функцію видалення хлору, неприємних запахів, летючих органічних сполук (ЛОС).

ЕТАП 3: МЕМБАРАНА ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ
Мембрана видаляє такі забруднюючі речовини, як п’ятивалентний миш'як, барій, кадмій, селен, радій 226/228, тривалентний хром, шестивалентний хром, свинець, нітрати і нітрити. ЯК ПРАЦЮЄ ЗВОРОТНІЙ ОСМОС? Вода проходить крізь мембрану зворотнього осмосу, де під впливом сили тиску вода відділяється від розчинених в ній забруднень. Це один з найпоширеніших засобів очищення води у світі.

ЕТАП 4: ІННО-ФІЛЬТР
Інно фільтр має функцію видалення залишків запахів і покращення смаку води. На цьому етапі відбувається також видалення слідів хлору і летючих органічних сполук (ЛОС).

ЕТАП 5: АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ФІЛЬТР
Містить срібло, яке запобігає розмноженню мікроорганізмів і зберігає цілісність фільтру.

ZEPTER EDEL WASSER ПРАЦЮЄ ПІД ДІЄЮ ТИСКУ,
тобто під тиском води без використання електроенергії. У районах з високим тиском води, особливий механізм регулює внутрішній тиск води, щоб запобігти будь-яким пошкодженням і роботі пристрою.
Це зручно і практично, навіть для заповнення великих емностей, наприклад, для приготування їжі: просто прижміть важіль до кінця і Ви маєте безперервну подачу води.

 

ЧИСТА, СВІЖА ВОДА!

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
НАЙМЕНУВАННЯ ТОВАРУ  Система очищеня води EdelWasser
МОДЕЛЬ  PWC-670 ЧОРНИЙ
 PWC-670 ПОМАРАНЧЕВИЙ
МЕТОД ОЧИЩЕНИЯ  Зворотній осмос
ЕМНІСТЬ РЕЗЕРВУАРУ  3,9 л
РОЗМІРИ  200 мм (ширина) х 390 мм
 (глибина) х 370 мм (висота)
ВАГА НЕТТО  4.5 кг
ПРОДУКТИВНІСТЬ  76.8 л/д (25 °C, 138 кПa)
РОБОЧИЙ ТИСК  138 кПa - 827 кПa
РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА  5 °C - 35 °C

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ, СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН, АБСОЛЮТНА ЕФФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕКОЛОГУЧНІСТЬ
EDEL WASSER від Zepter International гарантує Вам:

    Передову інженерну розробку
    Неперевершену якість матеріалів
    Сертифікацію та тестування Асоціацією з якості Води за міжнародними стандартами Сертифікований та протестований NSF/ANSI 42, 53 i 58
    Виключно естетичний та компактний дизайн
    Надійність Zepter International

ПЕРЕДОВІ ТЕХНІЧНІ ФУНКЦІЇ
СИСТЕМИ ОЧИСТКИ ВОДИ EDEL WASSER:

    Безпровідна система очищення води - електрика не використовується
    Безперервна подача води
    Підтримка оптимального тиску води
    Закритий резервуар запобігає повторному забрудненню води та забезпечує додатковий санітарний захист
    Антибактеріальна система в резервуарі для води запобігає розмноженню мікроорганізмів

СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ ВОДИ
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
БРЕНД: Zepter International - МОДЕЛЬ: PWC-670 Сертифікований та протестований

Дана система пройшла тестування Американської асоціації з якості води і отримала сертифікати NSF/ANSI 42, 53 і 58, які підтверджують ефективність усунення з води забруднюючих речовин, перерахованих нижче. Проведене тестування підтвердило зниження концентрації забруднюючих речовин у воді, яка пройшла очищення за допомогою даного приладу. Рівень забруднюючих речовин опустився нижче гранично допустимої концентрації, що і підтверджується сертифікатами NSF/ANSI 42, 53, і 58.

Речовина  Максимально
дозволена
концентрація
(мг/л)
 Середня
концентрація до очищення
(мг/л)
 Середня
концентрація після очищення
(мг/л)
 Мінімальний
процент зниження
концентрації (%)
 Середнє
зниження
концентрації (%)
Миш'як (п'ятивалентний) 0.010 0.3017 0.001406 99.3 99.5
Барій 2.0 10.7 0.054 92.4 99.5
Радій 226/228 5 пКi/л 25 пКi/л 5 пКi/л немає даних немає даних
Кадмій 0.005 0.0309 0.000154 97.3 99.5
Хром (шестивалентний) 0.1 0.3011 0.001894
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Zepter
Страна производительГермания
Информация для заказа
  • Цена: 6 664 грн.