Корзина
299 отзывов
Медтехника «Здоровая жизнь»
Кислородный концентратор портативный индивидуальный кислородный концентратор LifeStyle

Кислородный концентратор портативный индивидуальный кислородный концентратор LifeStyle

Кислородный концентратор портативный индивидуальный кислородный концентратор LifeStyle

82 600 грн.

  • В наличии
Кислородный концентратор портативный индивидуальный кислородный концентратор LifeStyle
В наличии
82 600 грн.
Кислородный концентратор портативный индивидуальный кислородный концентратор LifeStyle
Купить
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
  • График работы
  • Адрес и контакты

Снят с производства!

Концентраторы кислорода индивидуального использования находят все большее применение для лечения больных с хронической дыхательной и сердечной недостаточностью.

Кислородный концентратор портативный

Концентраторы кислорода индивидуального использования находят все большее применение для лечения больных с хронической дыхательной и сердечной недостаточностью. Аппарат «LifeStyle» разработан для обеспечения пациента кислородом непрерывно. Малый вес и размеры этого прибора, а также возможность работы от батареи или прикуривателя автомобиля позволяют пользователю нормально перемещаться без дополнительного оборудования. Его также можно использовать в машине скорой помощи или в автомобиле служебного эскорта. Теперь Вам не нужен баллон с кислородом, и Вы избавляетесь от риска его использования (взрыво- и пожароопасность).

портативный кислородный концентратор

Портативний Концентратор Кисню ЛайфСтайл™ компанії ЕйрСеп (AirSep)
Це керівництво для пацієнта ознайомить Вас з Портативним Концентратором Кисню ЛайфСтайл™ (LifeStyle™) компанії ЕйрСеп. Слід переконатися, що ви прочитали та зрозуміли всю інформацію, що міститься в цьому керівництві до того, як почати працювати з вашим приладом ЛайфСтайл. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, ваш Постачальник Обладнання з радістю відповість Вам на них.
• Якщо Ви помітите, що ЛайфСтайл працює неналежним чином, якщо Ви почуватимете себе хворим або некомфортно або якщо Ви не чуєте та (або) не відчуваєте пульсації кисню, то Вам слід негайно звернутися до свого Постачальника Обладнання та (або) до Вашого лікаря.

• Цей прилад не можна використовувати для підтримки життєдіяльності. Для пацієнтів літнього віку, дітей або будь-яких інших пацієнтів, які не можуть повідомити про дискомфорт або не можуть чути або бачити сигнали тривоги під час використання даного концентратора, може знадобитися додаткове спостереження. Якщо пацієнт відчуває будь-які ознаки дискомфорту, слід негайно звернутися до лікаря.
• Даний прилад забезпечує постачання кисню у високій концентрації, що сприяє швидкому горінню. Не можна допускати куріння або відкритого вогню в межах 1,5 метрів (п’ять футів) від (1) цього приладу, або (2) будь-яких аксесуарів, що містять кисень. Не можна застосовувати олію, мастило або продукти на основі нафти на або поблизу приладу ЛайфСтайл. До того, як Ви будете чистити або обслуговувати цей прилад необхідно від’єднати шнур живлення від електричної розетки.
• При використанні ЛайфСтайл за межами приміщення з живленням від змінного струму блок живлення слід приєднувати тільки через пристрій захисного відключення (ПЗС). ЛайфСтайл не слід застосовувати під дощем без відповідного захисту приладу.

  1. Чому Ваш лікар призначив кисень
    Багато людей страждають на різноманітні серцеві, легеневі та інші респіраторні захворювання. Значна кількість цих пацієнтів може отримати користь від додаткової кисневої терапії вдома, під час мандрування або під час щоденної діяльності поза домом.

 

Кисень – це газ, що складає до 21% повітря, яким ми дихаємо. Наш організм для нормального функціонування потребує постійного постачання кисню. Ваш лікар призначив додаткову кисневу терапію тому, що Ваш організм не спроможний отримувати достатню кількість кисню з повітря. Кисень – це лікарський засіб, до якого не розвивається звикання, і Ваш лікар призначив достатній потік, щоб покращити Ваш стан.

 

Будь-ласка, запам’ятайте, що самовільна киснева терапія може бути небезпечною. Ви маєте звернутися до лікаря до початку використання цього концентратора кисню. Постачальник Обладнання, який постачає Вам кисневе обладнання, покаже, як встановити призначену швидкість потоку.

• Дуже важливо встановити призначений рівень потоку кисню. Не слід збільшувати чи зменшувати потік до того часу, як Ви проконсультуєтесь з лікарем.

• Застосування Портативного Концентратора Кисню ЛайфСтайл під час сну можливо тільки за рекомендацією кваліфікованого клініциста.
II. Що таке Портативний Концентратор Кисню ЛайфСтайл ?
Концентратори кисню виникли в середині 1970-х років та стали найзручнішим та найнадійнішим джерелом додаткового кисню серед тих, що є на сьогодні. Концентратори кисню – це доступна, ефективна та безпечна альтернатива застосуванню кисневих балонів високого тиску або рідкого кисню. Концентратори кисню забезпечують потрібний Вам кисень без необхідності поставок балонів або флаконів.

Повітря, яким ми дихаємо, містить приблизно 21% кисню, 78% азоту та 1% інших газів. В приладі ЛайфСтайл повітря проходить через відновлювальний адсорбуючий матеріал, що дістав назву «молекулярне сито». Цей матеріал відділяє кисень від азоту. Результатом цього є висока концентрація кисню, що подається пацієнту.

Розмір та вага традиційних концентраторів кисню обмежує їхню портативність. Особа, якій потрібен кисень поза домом або поза лікарнею, раніше використовувала кисневі балони високого тиску та (або) рідкий кисень. Для збільшення часу використання балонів застосовували прилади заощадження кисню (ПЗК). ПЗК подають кисень тільки на початку вдиху, коли кисень найбільш корисний. Цей період становить одну третину дихального циклу. Використовуючи цей метод, ПЗК заощаджують кисень.

ЛайфСтайл використовує традиційну технологію концентрації кисню та поєднує її з технологією заощадження кисню. Ця комбінація дає змогу істотно зменшити розміри концентратора кисню та робить ЛайфСтайл дійсно портативним. Типовий концентратор кисню важить більш як 20 кг (50 фунтів). Тоді як концентратор ЛайфСтайл важить менше 4,5 кг (10 фунтів).

ЛайфСтайл подає потік кисню до величин еквівалентних потоку в 5 л/хв (літрів за хвилину) при невеликій загальній масі приладу, який можна легко переносити та використовувати поза домом. Коли ЛайфСтайл працює, він безперервно продукує кисень, але кисень подається тільки під час початку вдиху, коли він найбільш корисний.

Існує три шляхи живлення приладу ЛайфСтайл:
1. Від блоку живлення, який підключений до приладу ЛайфСтайл та до розетки змінного струму 100-250 вольт, 50/60 Гц . Це джерело електропостачання водночас заряджає акумулятор.
2. Від автомобільної 12-вольтової розетки постійного струму для запальнички. Шнур з відповідним роз’ємом підключається до приладу ЛайфСтайл та до гнізда постійного струму запальнички для сигарет транспортного засобу для забезпечення постійного живлення та зарядки акумулятора. (На багатьох човнах також є 12-вольтове гніздо постійного струму).
3. Від внутрішньої акумуляторної батареї. Одна акумуляторна батарея може забезпечувати електроживлення протягом часу до 50 хвилин.

III. Важливі правила безпеки
Слід ретельно переглянути та ознайомитися з наступною важливою інформацією з безпеки стосовно Портативного Концентратора Кисню ЛайфСтайл.
• У разі сигналу тривоги або якщо Ви відчуваєте будь-які ознаки дискомфорту, необхідно негайно звернутися до Вашого Постачальника Обладнання та (або) до Вашого лікаря.
• Цей прилад не можна використовувати для підтримки життєдіяльності. Пацієнти літнього віку, дитячого віку та будь-які інші пацієнти, які під час застосування цього приладу не в змозі повідомити про дискомфорт, можуть потребувати додаткового спостереження. Пацієнти з порушеннями слуху та (або) зору можуть потребувати допомоги в спостереженні за сигналами тривоги.
• Якщо ЛайфСтайл розміщено в автомобілі, то слід від’єднувати його від гнізда підкурювача, на час, коли двигун автомобіля вимкнуто. Не можна щоб ЛайфСтайл був підключений до гнізда живлення з кабелями зарядки акумулятора під час звичайного запуску двигуна або, коли Ви запускаєте двигун. Перед тим як підключати ЛайфСтайл до гнізда постійного струму слід дочекатися поки двигун автомобіля запуститься. (Те саме застереження стосується й використання адаптера постійного струму в човні).
• Ніколи не можна застосовувати ЛайфСтайл коли сам прилад розташовано в багажнику автомобіля. Необхідно стежити, щоб під час використання приладу ані повітрозабірний фільтр для великих часток, ані отвір для виходу повітря не мали перешкод на шляху повітря.
• Коли двигун автомобіля, в якому Ви застосовуєте ЛайфСтайл, вимкнений, прилад слід від’єднати від машини. Ніколи не слід залишати ЛайфСтайл в дуже нагрітому автомобілі або в іншому аналогічному середовищі з високою або низькою температурою.
• Хоча ЛайфСтайл і належить до приладів низької напруги, але не слід знімати кожух. Знімати кожух має тільки Ваш Постачальник Обладнання.
• При роботі ЛайфСтайл батарея має бути розміщена на своєму місці в приладі. Якщо ЛайфСтайл залишається без використання протягом більш як п’яти діб поспіль, то необхідно вийняти акумуляторну батарею з приладу та тримати її в прохолодному, сухому місці.
• Не можна тримати носові канюлі під покривалом ліжка або диванними подушками. Якщо ЛайфСтайл увімкнено, але він не використовується, кисень може сприяти займанню матеріалу. Коли прилад не використовується перемикач потоку слід встановити в положення OFF (ВИМКНЕНО).
• Компанія ЕйрСеп рекомендує мати альтернативне джерело кисню на випадок відключення електроенергії, ситуації тривоги або механічної несправності. Стосовно типу необхідної резервної системи необхідно проконсультуватися з лікарем або Постачальником Обладнання.
• Федеральний закон США обмежує продаж даного приладу лише за приписом лікаря. ЛайфСтайл має використовуватися відповідно до керівництва для пацієнта ЛайфСтайл компанії ЕйрСеп.
IV. Початок роботи з Вашим Портативним Концентратором Кисню ЛайфСтайл
Ящик ЛайфСтайл містить наступні предмети. Якщо будь-який відсутній, слід звернутися до Постачальника Обладнання.
• Портативний Концентратор Кисню ЛайфСтайл.
• Керівництво для пацієнта
• Повітрозабірник/фільтр для великих часток
• Акумуляторна батарея
• Адаптер змінного струму/блок живлення (100-250 вольт, 50/60 Гц)
• Автомобільний адаптер постійного струму

Купить кислородный концентратор по самой низкой цене

Информация для заказа
  • Цена: 82 600 грн.