Корзина
299 отзывов
Медтехника «Здоровая жизнь»

Портативный индивидуальный кислородный концентратор FreeStyle

Портативный индивидуальный кислородный концентратор FreeStyle

176 472 грн.

  • В наличии
Портативный индивидуальный кислородный концентратор FreeStyle
В наличии
176 472 грн.
Портативный индивидуальный кислородный концентратор FreeStyle
Купить
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
+38050346-83-83
МТС
  • +38067800-83-83 Киевстар
  • График работы
  • Адрес и контакты

Концентраторы кислорода индивидуального использования находят все большее применение для лечения больных с хронической дыхательной и сердечной недостаточностью.

Концентраторы кислорода индивидуального использования находят все большее применение для лечения больных с хронической дыхательной и сердечной недостаточностью. Аппарат «FreeStyle» разработан для обеспечения пациента кислородом круглосуточно. Сверхмалый вес и размеры этого прибора, его автономность позволяют пользователю нормально перемещаться без дополнительной подзарядки аккумулятора около 13,5 часов*. Его также можно использовать на борту самолета.

Портативний Концентратор Кисню ФріСтайл™ компанії ЕйрСеп (AirSep)
Це керівництво для пацієнта ознайомить вас з портативним концентратором кисню ФріСтайл™ (FreeStyle™) компанії ЕйрСеп. Необхідно переконатися, що Ви прочитали та зрозуміли всю інформацію, що міститься в цьому керівництві до того, як почати працювати з вашим приладом ФріСтайл. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, ваш Постачальник Обладнання з радістю відповість Вам на них.
• Якщо Ви помітите, що ФріСтайл працює неналежним чином, якщо Ви почуватимете себе погано або некомфортно, або якщо Ви не чуєте та (або) не відчуваєте пульсації кисню, то Вам слід негайно звернутися до свого Постачальника Обладнання та (або) до Вашого лікаря.
• Цей прилад не можна використовувати для підтримки життєдіяльності. Для пацієнтів літнього віку, дітей або будь-яких інших пацієнтів, які під час використання даного концентратора не в змозі повідомити про дискомфорт або не можуть чути або бачити сигнали тривоги, може знадобитися додаткове спостереження. Якщо пацієнт відчуває будь-які ознаки дискомфорту, слід негайно звернутися до лікаря.
• Даний прилад забезпечує постачання кисню високої концентрації, що сприяє швидкому горінню. Не дозволяйте куріння або відкритого вогню в межах 1,5 метрів (п’яти футів) від (1) цього приладу, або (2) будь-яких аксесуарів, що містять кисень. Не застосовуйте олію, мастило або продукти на основі нафти на або поблизу приладу ФріСтайл. До того, як Ви будете чистити або обслуговувати цей прилад необхідно від’єднати шнур живлення від електричної розетки.
• При застосуванні ФріСтайл за межами приміщення з живленням від змінного струму блок живлення слід підключати тільки через Пристрій Захисного Відключення (ПЗС). ФріСтайл не слід застосовувати під дощем без відповідного захисту приладу.
I. Чому Ваш лікар призначив кисень
Багато людей страждають на різноманітні серцеві, легеневі та інші респіраторні захворювання. Значна кількість цих пацієнтів може отримати користь від додаткової кисневої терапії вдома, під час мандрів або під час повсякденної діяльності поза домом.

Кисень – це газ, що складає до 21% повітря, яким ми дихаємо. Наш організм для нормального функціонування потребує постійного постачання кисню. Ваш лікар призначив додаткову кисневу терапію тому, що Ваш організм не спроможний отримувати достатню кількість кисню з повітря. Кисень – це лікарський засіб, до якого не розвивається звикання, і Ваш лікар призначив достатній потік, щоб покращити Ваш стан.

Будь-ласка, запам’ятайте, що самовільна киснева терапія може бути небезпечною. Ви маєте звернутися до лікаря до початку використання цього концентратора кисню. Постачальник Обладнання, який постачає Вам кисневе обладнання, продемонструє, як встановити призначену швидкість потоку.

• Дуже важливо встановити призначений рівень потоку кисню. Не слід збільшувати чи зменшувати потік до того часу, як Ви проконсультуєтесь з лікарем.
• Застосування Портативного Концентратора Кисню ФріСтайл під час сну можливо тільки за рекомендацією кваліфікованого клініциста.

II. Що таке Портативний Концентратор Кисню ФріСтайл ?
Концентратори кисню виникли в середині 1970-х років та стали найзручнішим та найнадійнішим джерелом додаткового кисню серед тих, що є на сьогодні. Концентратори кисню – це доступна, ефективна та безпечна альтернатива застосуванню кисневих балонів високого тиску або рідкого кисню. Концентратори кисню забезпечують потрібний Вам кисень без необхідності поставок балонів або флаконів.

Повітря, яким ми дихаємо, містить приблизно 21% кисню, 78% азоту та 1% інших газів. В приладі ФріСтайл повітря проходить через відновлювальний адсорбуючий матеріал, що дістав назву «молекулярне сито». Цей матеріал відділяє кисень від азоту. Результатом цього є висока концентрація кисню, що подається пацієнту.

Розмір та вага традиційних концентраторів кисню обмежує їхню портативність. Людина, якій потрібен кисень поза домом або поза лікарнею, раніше використовувала кисневі балони високого тиску та (або) рідкий кисень. Для збільшення часу використання балонів застосовували прилади заощадження кисню (ПЗК). ПЗК подають кисень тільки на початку вдиху, коли кисень найбільш корисний. Використовуючи цей метод, ПЗК заощаджують кисень.

ФріСтайл використовує традиційну технологію концентрації кисню та поєднує її з технологією заощадження кисню. Ця комбінація дає змогу істотно зменшити розміри концентратора кисню та робить ФріСтайл ультрапортативним. Типовий концентратор кисню важить більш як 22 кг (50 фунтів). Тоді як концентратор ФріСтайл важить тільки 2 кг (4,4 фунта).

ФріСтайл подає потік кисню до величин еквівалентних потоку в 3 л/хв (літрів за хвилину) при невеликій загальній масі приладу, який можна легко переносити та використовувати поза домом. ФріСтайл працює від чотирьох різних джерел живлення. (Дивіться розділ «Джерела живлення» цього керівництва.)
III. Важливі правила безпеки
Ретельно переглянути та ознайомитися з наступною важливою інформацією з безпеки стосовно портативного концентратора кисню ФріСтайл.
• У разі сигналу тривоги або якщо Ви відчуваєте будь-які ознаки дискомфорту, негайно зверніться до Вашого Постачальника Обладнання та (або) до Вашого лікаря.
• Цей прилад не можна застосовувати для підтримки життєдіяльності. Пацієнти літнього віку, дитячого віку та будь-які інші пацієнти, які під час застосування цього приладу не в змозі повідомити про дискомфорт, можуть потребувати додаткового спостереження. Пацієнти з порушеннями слуху та (або) зору можуть потребувати допомоги в спостереженні за сигналами тривоги.
• При використанні ФріСтайл з джерелом живлення постійного струму в автомобілі, човні або інших транспортних засобах перед підключенням ФріСтайл слід переконатися, що двигун запущений та працює. Якщо прилад ФріСтайл підключено до джерела транспортного засобу під час запуску його двигуна або заряджання, це може потребувати перезапуску блока живлення постійного струму ФріСтайл. Якщо це має місце, слід від’єднати блок живлення постійного струму від виходу постійного струму, перезапустити Ваш транспортний засіб, а потім знову підключити блок живлення постійного струму до виходу постійного струму.

• Ніколи не слід застосовувати ФріСтайл коли сам прилад розташовано в багажнику автомобіля.
• Необхідно стежити, щоб під час використання приладу ані повітрозабірний фільтр, ані виходи повітря не були перекриті.
• Коли двигун автомобіля, в якому Ви застосовуєте ФріСтайл, вимкнений, необхідно від’єднати та забрати прилад з машини разом із собою. Ніколи не слід залишати ФріСтайл в дуже нагрітому автомобілі або в іншому аналогічному середовищі з високою або низькою температурою. (Дивіться розділ «Технічні характеристики» цього керівництва)
• Не тримати носові канюлі під покривалом ліжка або диванними подушками. Якщо ФріСтайл увімкнено, але він не використовується, кисень може сприяти займанню матеріалу. Слід переконатися, що ФріСтайл вимкнено, коли він не використовується.
• Хоча ФріСтайл належить до приладів низької напруги, кожух не знімати. Знімати кожух має тільки Ваш Постачальник Обладнання.
• Компанія ЕйрСеп рекомендує мати альтернативне джерело кисню на випадок відключення електроенергії, ситуації тривоги або механічної несправності. Стосовно типу необхідної резервної системи слід проконсультуватися з лікарем або Постачальником Обладнання.
• Федеральний закон США обмежує продаж даного приладу тільки за приписом лікаря. Використовувати ФріСтайл необхідно згідно з керівництвом ФріСтайл для пацієнта.
IV. Початок використання Портативного Концентратора Кисню ФріСтайл
Упаковка ФріСтайл містить наступні предмети, як це показано на рисунках 1-3. Якщо будь-що відсутнє, то необхідно звернутися до Вашого Постачальника Обладнання.
• Портативний Концентратор Кисню ФріСтайл з сумкою для переноски
• Керівництво для пацієнта (не показано)
• Блок живлення змінного струму (100-240 вольт, 50/60 Гц) зі шнуром живлення (є альтернативні шнури живлення для використання в різних країнах)
• Автомобільний блок живлення постійного струму

Рис. 1: ФріСтайл у комплекті

Рис. 2: Блок живлення змінного струму/ шнур живлення ФріСтайл
Рис. 3: Блок живлення постійного струму ФріСтайл

Опціонально Ви також можете мати ЕйрБелт для подовження часу роботи від акумулятора. Упаковка містить наступне, як показано на рисунку 4:
• Акумуляторний пояс ЕйрБелт
• Блок живлення змінного струму (100-240 вольт, 50/60 Гц) з шнуром живлення (є альтернативні шнури живлення для використання в різних країнах)
Перед роботою з ФріСтайл вперше необхідно ознайомитися з розташуванням основних компонентів. Вони показані на малюнках на наступних сторінках, а їх опис подається в цьому керівництві нижче.
IV. 1. Зарядка акумулятора
Перед тим, як спробувати скористатися ФріСтайл вперше та при подальшому використанні слід перевірити та переконатися, що акумулятор Вашого приладу повністю заряджений. Щоб перевірити рівень заряду внутрішньої акумуляторної батареї, натисніть кнопку BATT (АКУМУЛЯТОР) на клавіатурі ФріСтайл . Вимірювальні/індикаторні світлодіоди над кнопкою BATT засвітяться і покажуть рівень заряду внутрішньої акумуляторної батареї (25-100%).
Щоб зарядити внутрішню акумуляторну батарею ФріСтайл необхідно просто підключити блок живлення змінного струму або блок живлення постійного струму до вхідного роз’єму живлення на приладі (як показано на рисунку 5), а інший кінець до відповідної розетки змінного або постійного струму.

Купить портативный кислородный концентратор по самой низкой цена на Украине можно у Нас.

Информация для заказа
  • Цена: 176 472 грн.