Корзина
299 отзывов
Медтехника «Здоровая жизнь»

Концентратор кислорода AirSep VisionAire

Концентратор кислорода AirSep VisionAire

74 488 грн.

 • В наличии
Концентратор кислорода AirSep VisionAire
В наличии
74 488 грн.
Концентратор кислорода AirSep VisionAire
Купить
+38050346-83-83
МТС
 • +38067800-83-83 Киевстар
+38050346-83-83
МТС
 • +38067800-83-83 Киевстар
 • График работы
 • Адрес и контакты

Концентратор кислорода AirSep VisionAire (5л/мин.) - самый легкий и тихий аппарат на рынке кислородного оборудования

Концентратор кислорода AirSep VisionAire (5л/мин.) – самый легкий и тихий аппарат на рынке кислородного оборудования. Привлекательный внешний дизайн, современная система диагностики работы концентратора кислорода.
Концентратор кислорода AirSep VisionAire прост в использовании, легко чистится и практически не требует обслуживания.

Технические характеристики концентратора кислорода AirSep VisionAire:
производительность кислорода (О2): 0-5 л/мин;
насыщенность потока О2:

при производительности 1-3 л/мин: 90-95%,

при производительности 3-4 л/мин: 85-90%,

при производительности 5 л/мин: 75%;

максимальное выходное давление – 0,6 атм.;
уровень шума, не более 40 дБ;
сигнализация отключения сети;
сигнализация высокого и низкого давления потока;
счетчик времени работы аппарата;
рабочее напряжение 220/230V, 50Hz;
потребляемая мощность – 290 Вт;
габариты, (см): 52,8х35,8х29,2;
вес: 13,6 кг.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З БЕЗПЕКИ
ВИКОРИСТАННЯ КИСНЮ
• Кисень не є горючею речовиною, але він прискорює займання інших матеріалів. Для уникнення ризиків пожежі ВіжнЕйр™ слід тримати на відстані від усіх джерел вогню, розжарених предметів та джерел тепла (сигарети), а також від усіх займистих речовин, таких як олія, мастило, розчинники, аерозолі і т. ін.
• Не використовуйте у вибухонебезпечній атмосфері.
• Не дозволяйте кисню накопичуватися в оббивці сидінь або інших тканинах. У разі якщо концентратор відкривається, коли він не подає кисень пацієнту, його розміщують таким чином, щоб потік газу розчинявся в навколишньому повітрі.
• Прилад розміщуйте у вентильованому місці вільному від диму та атмосферного забруднення, принаймні на відстані в 30,5 см (1 фут) від будь-якого іншого об’єкта.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИЛАДУ
• Використовуйте кабелі, що входять до комплекту поставки, та перевірте, що електричні характеристики мережі та розетки, що використовуються, відповідають, тим, що вказані на табличці виробника на задній панелі приладу.
• Ми рекомендуємо уникати використання подовжувачів і навіть адаптерів, оскільки вони є джерелом іскор, а отже пожежі.
• ВіжнЕйр™ має застосовуватися тільки для кисневої терапії та тільки за призначенням лікаря. Слід дотримуватися призначеної щоденної тривалості використання та потоку, інакше може виникнути ризик для здоров’я пацієнта.
• Не використовувати в середовищі з сильними магнітними полями (МРТ і т. ін.).
В цьому керівництві для користувача представлені інструкції та рекомендації з безпеки для «користувача» обладнання, який за визнанням AirSep, в різних частинах світу може називатися «пацієнтом», «клієнтом» або якимось іншим схожим терміном.
Тільки особи, які прочитали та повністю зрозуміли це керівництво користувача, можуть використовувати ВіжнЕйр™. ВіжнЕйр™ має звуковий сигнал тривоги, призначений для попередження користувача про проблеми. Тому максимальна відстань, на яку користувач може віддалятися від нього, має визначатися залежно від навколишнього середовища таким чином, щоб можна було б почути цей сигнал тривоги.
Відповідність EN 60-601 (§ 6.8.2 b):
«Виробник, складальник, установник або імпортер несуть відповідальність за наслідки з безпеки, надійності та характеристики приладу тільки, якщо:
– Зборка, монтаж, встановлення додаткових пристроїв, налагодження, модифікації або ремонти проводилися особами, які мали дозвіл від уповноваженої сторони,
– Електромонтаж відповідних приміщень відповідає нормативам IEC.
– Прилад використовується згідно з інструкцією з використання». Якщо запасні частини, що використовуються для періодичного обслуговування техніком, який має на це право, не відповідають специфікаціям виробника, останній звільняється від усіх зобов’язань у разі нещасного випадку. Під час роботи відкривати прилад заборонено: ризик удару струмом. Даний прилад відповідає вимогам Європейської директиви 93/42/EEC, але на його роботу можуть впливати інші прилади, що використовуються поблизу, такі як прилади для діатермії та високочастотне електрохірургічне обладнання, дефібрилятори, обладнання для короткохвильової терапії, мобільні телефони, пульти та інші портативні прилади, мікрохвильові печі, індукційні «тарілки» і, навіть, радіокеровані іграшки, а більш загально – електромагнітні перешкоди, що перевищують рівні, вказані стандартом EN 60601-1-2.
I. ОПИС
ВіжнЕйр™ – це концентратор кисню, призначений для проведення кисневої терапії вдома або в лікарні. Він забезпечує безперервний потік кисню шляхом розділення кисню та азоту, що містяться в навколишньому повітрі.
ВіжнЕйр™ простий у використанні та ергономічний. Одна ручка регулювання потоку дозволяє легко налаштовувати прилад на призначену швидкість потоку.
Примітка: описані робочі характеристики стосуються тільки використання ВіжнЕйр™ з аксесуарами, що рекомендуються виробником.

alt text

  1. Передня панель (Рис. I. 1)
   1 Вмикач живлення
   2 Автоматичний запобіжник-вимикач
   3 Лічильник годин
   4 Вихід для збагаченого киснем повітря
   5 Ручка регулювання потоку (л/хв.)
   6 Інструкції з безпеки
   7 Світлодіод монітору кисню

кислородный концентратор

  1. Задня панель (Рис. I. 2)
   8 Місце для зволожувача
   9 Етикетка виробника
   10 Силовий електричний кабель

alt text

  1. Встановлення зволожувача (додатково) (Рис. I. 3)
   11 Зволожувач
   12 Патрубки зволожувача
   13 Вихід для кисню зволожувача
   14 Шланги зволожувача
   15 Шланги (канюля) для кисню

II. ПОЧАТОК РОБОТИ / ВСТАНОВЛЕННЯ
II. 1. Використання для прямої оксигенотерапії
a – Перевірити, що вмикач живлення встановлено в положенні 0.
b – У разі використання із зволожувачем:
Розкрутити флакон та наповнити його водою до мітки (див. інструкції зволожувача). Потім вкрутіть флакон зволожувача у його кришку до відсутності витікання з нього.
c – Приєднати шланг введення кисню до сопла виходу зволожувача або приєднати носові канюлі введення до концентратора. Довжина шланга між пацієнтом та ВіжнЕйр™ має бути меншою за 15 метрів (50 футів) для того, щоб забезпечити задовільну швидкість потоку кисню.
d – Перевірити, щоб усі частини були правильно з’єднані, так щоб уникнути протікання.
e – Підключити кабель живлення до розетки електромережі.
f – Натиснути вмикач живлення в положення пуску – I. Коли вмикається живлення приладу, автоматично проводиться перевірка сигналу тривоги (цей тест триває близько 5 секунд). Примітка: Якщо прилад не використовувався протягом тривалого періоду часу, він має попрацювати протягом кількох хвилин перед тим, як активується сигнал тривоги відключення електроенергії.
g – Перевести ручку регулювання потоку (5) для встановлення значення л/хв (літрів за хвилину). Установка л/хв (LPM) на вимірювачі швидкості потоку має бути встановлена таким чином, щоб вона розділяла посередині кульовий покажчик вимірювача швидкості потоку.
h – Перевірити, що кисень надходить з пристрою введення (носові канюлі або інші) шляхом спрямування насадки(ок) на поверхню води в склянці. Потік має порушити поверхню води.
i – Підлаштувати носову канюлю.
Примітка: оптимальна концентрація кисню досягається приблизно через десять хвилин після ввімкнення приладу (90% концентрації досягається приблизно через 5 хвилин).
Наприкінці застосування приладу встановити вимикач в положення 0, щоб зупинити прилад. Після вимкнення приладу потік кисню продовжує надходити протягом приблизно 1 хвилини.

III. ЧИЩЕННЯ
III. 1. Чищення
Чистити слід лише зовнішні поверхні ВіжнЕйр™ сухою ганчіркою або, у разі необхідності, вологою губкою та чистою або мильною водою, а потім ретельно витерти досуха. Ацетон, розчинники та будь-які інші речовини, що займаються, застосовувати неможна. Не застосовувати абразивні порошки.

III. 2. Щоденна дезинфекція
Завдяки наявності всередині приладу фільтра щоденна дезинфекція стосується тільки зовнішніх аксесуарів кисневої терапії: зволожувача, носових канюль (звернутися до відповідних інструкцій з використання).

Слід дотримуватися наступних мінімальних рекомендацій:
• Зволожувач:
Щоденно
– вилити воду із зволожувача.
– сполоснути флакон зволожувача під проточною водою.
– Наповнити зволожувач водою до мітки.
Регулярно:
– Проводити дезинфекцію обладнання шляхом занурення його в розчин для дезинфекції (Взагалі ми рекомендуємо використовувати воду, що містить невелику кількість відбілювача з хлором).
– Сполоснути та висушити.
– Перевірити, що кришка зволожувача в належному стані.
• Пристрої вводу кисню:
Слідувати інструкціям виробника.

Информация для заказа
 • Цена: 74 488 грн.