255 відгуків
+380 (67) 621-83-83
+380 (50) 346-83-83
Медтехника «Здоровая жизнь»

Медична меблі

Медичні меблі (Україна і Туреччина)
Без сучасної медичної меблів, яка за своїм призначенням є одночасно і медичним обладнанням, не обійтися ні в одній лікарні або клініці. Тому до неї пред'являються особливі вимоги. Основні властивості, якими має володіти медична меблі, – можливість використовувати в нестандартних умовах, тривала експлуатація, забезпечення гігієни та безпеки медичних маніпуляцій.
Медична меблі компанії OSD створена для справжніх професіоналів у галузі медицини. Без такого необхідного обладнання, як ширми і медичні банкетки, навряд чи обійдеться первинний огляд пацієнта в кабінеті лікаря.
Ліжка, кушетки медичні крісла забезпечують пацієнтові комфорт під час огляду і лікувальних процедур. Сучасні гінекологічні крісла мають ергономічну конструкцію, їх зручно використовувати. Виготовляються вони із спеціальних нешкідливих для здоров'я матеріалів, які дозволяють дотримуватися вимог гігієни.
Медичні матраци з високоякісних екологічних матеріалів – запорука повноцінного відпочинку і швидкого одужання пацієнтів.
Окрема група медичної меблів – стійки, підставки, візки, столи. Вони розроблені для полегшення роботи медперсоналу, забезпечення швидкодії і комфорту.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner